Poza lekcjami

PONIEDZIAŁEK

 

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Pan/pani

Termin Sala
1. Kółko przyrodnicze Izabela Gandziarowska 7:00 – 9:00 salka

świetlicowa

2. Poszukuję, znajduję -wiem Katarzyna Mirek 7:15– 8:00 salka

świetlicowa

3. Poszukuję, znajduję –wiem – matematyka Jadwiga Witek 8:00 – 8:45 29
4. Koło teatralne w języku angielskim Katarzyna

Karwacka-Miąsik

8:00 – 8:45 4
5. Zajęcia integrujące klasę Jadwiga Witek 8:55 – 9:40 29
6. Zajęcia polonistyczno- informatyczne Dobrosława Wołowczyk 8:55 – 9:40 19
7. Ćwiczę, utrwalam, wiem Renata Ptak 9:00 – 9:45 14
8. Ćwiczę, utrwalam, wiem Katarzyna Duda 10:45 – 11:30 29
9. Kawiarenka młodego czytelnika Renata Ptak 10:45 – 11:30 salka

korekcyjna

10. Zajęcia artystyczne Katarzyna Duda 11:45 – 12:30 33
11. Kawiarenka młodego czytelnika

1*w miesiącu

Karina Krawczyk 11:45 – 12:30 33
12. Eksperyment matematyczny

3* w miesiącu

Karina Krawczyk 11:45 – 12:30 33
13. Zajęcia artystyczne  w języku angielskim teatr, taniec Aneta Lazar

Maria

Stadniczenko – Wróbel

11:45 – 12:30 26
14. Koło teatralne Natalia Stanoszek 12:30 – 14:30 salka

świetlicowa

15. Wiem więcej –  koło przyrodnicze Ewa Jankowska 13:45-14:30 31
16. Koło wokalno-instrumentalne Piotr Nowak 13:45-14:30 33
17. Matematyka bez tajemnic – klasy szóste

3*w miesiącu

Jolanta Piotrowska 13:45-14:30 30
18. Poszukuję, znajduję –wiem –język angielski Maria

Stadniczenko – Wróbel

13:45 – 14:30 26
19. Kreatywny cza łączy nas

Zajęcia integrujący grupy pierwszoklasistów

Aneta Ryś 14:00 – 15:00 salka

świetlicowa

20. Ćwiczę, utrwalam, wiem Izabela Mucha 14:30 – 15:20 12
21. Ćwiczę, utrwalam, wiem – język angielski Paweł Sigulski 15:25 – 16:10 20
22. Ćwiczę, utrwalam, wiem Monika

Pniok-Pinkawa

15:45-16:30 23

WTOREK

  Rodzaj zajęć Prowadzący

Pani/Pan

Termin

Sala
1. Ćwiczę, utrwalam, wiem

3*w miesiącu

Anna Szkopek 8:00 – 8:45 13
2. Ćwiczę, utrwalam, wiem: matematyka Joanna Zduniak 8:00 – 8:45 4
3. Poszukuję, znajduję -wiem Katarzyna

Karwacka-Miąsik

8:45 – 9:40 11
4. Zajęcia rewalidacyjne Wojciech Solisz 9:50 – 10:35 salka korekcyjna
5. Zabawy z ortografią Beata

Kotarska-Tomas

12:40 – 13:40 15
6. Ćwiczę, utrwalam, wiem – język angielski Paweł Sigulski 13:45 – 14:30 26
7. Zajęcia polonistyczno- informatyczne Dobrosława Wołowczyk 13:45 – 14:30 19
8. Moja przygoda z książką – zajęcia czytelnicze Monika

Pniok-Pinkawa

14:35 – 15:20 23
9. Koło Eucharystyczne Lilianna Balicka 14:35 – 15:20

4

ŚRODA

  Rodzaj zajęć Prowadzący

Pani/pan

Termin Sala
1. Sportowe wyzwania Izabella Folwaczny 7:00 – 7:45 sala

gimnastyczna

2. Koło plastyczne Anna Gierek 8:00 – 9:30 salka

świetlicowa

3. Gry i zabawy rozwijające pamięć i logiczne myślenie Katarzyna

Leśniak – Nowacka

10:45 – 11:30 3
4. Kawiarenka Młodego Czytelnika Helena Niesłuchowska 10:45 – 11:30 33
5. Agenci  zdrowia

Kółko o zdrowym odżywianiu

Justyna Hajdas 11:00 – 12:00 salka

świetlicowa

6. Ładnie piszę – zajęcia usprawniające pisanie Beata

Kotarska-Tomas

11:30 – 12:30 15
7. Koło Eucharystyczne Lilianna Balicka 12:45-13:30 14
8. Koło Młodego Ekologa Joanna Bugajska 13:45-14:30 31
9. Koło plastyczne Beata Jakubczyk 14:30 – 16:00 25
10. Kółko dziennikarskie Aleksandra Kozak 14:35 – 15:20 30

11.

Czytam – rozwijanie zainteresowań czytelniczych Katarzyna

Leśniak – Nowacka

15:25 – 16:20

4

CZWARTEK

  Rodzaj zajęć Prowadzący

Pani/Pan

Termin Sala
1. Koło żywego słowa Irena Spok 7:15 – 8:00 34
2. Ćwiczę, utrwalam, wiem Marta Dudzik 10:45 – 11:30 33
3. Talenciaki.  Zajęcia artystyczne Izabela Mucha 10:45 – 11:30 salka

świetlicowa

4. Atelier Puchatka – koło plastyczne Justyna Hajdas 11:30 – 12:30 salka

świetlicowa

5. Ćwiczę, utrwalam, wiem Magdalena Cierpich 11:45 – 12:30 3
6. Matematyka bez tajemnic – klasy piąte Jolanta Piotrowska 12:45 – 13:30 27
7. Wstęp do etyki Anna Szkopek 12:45 – 13:30 13
8. Podróże z mapą Joanna Bugajska 13:45 – 14:30 31
9. Poszukuję, znajduję -wiem Anna Ślązok 14:35 – 15:20 27

PIĄTEK

  Rodzaj zajęć Prowadzący

Pan/pani

Termin Sala

1.

Sportowe wyzwania Izabella Folwaczny 7:00 – 7:45 sala

gimnastyczna

2.

Koło żywego słowa Irena Spok 7:15 – 8:00 34
3. Plastyczne podróże po literaturze Aneta Ryś 10:00 – 11:00 salka

świetlicowa

4. Zajęcia artystyczne Magdalena Cierpich

Marta Dudzik

10:45 – 11:30 33
5. Poszukuję, znajduję -wiem Katarzyna Mirek 12:45 – 13:30 28
6. Koło gitarowe Aleksandra Kozak 13:45 – 14:30 30

7.

Sportowe wyzwania Joanna Pradela 13:45 – 14:30 sala

gimnastyczna