Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Wakacje były cudowne, ale jak zwykle skończyły się bardzo szybko… Pełni wrażeń i pozytywnej energii, Trzynastkowicze spotkali się 4 września na sali gimnastycznej aby wspólnie rozpocząć Rok Szkolny 2017/2018.

Pani Dyrektor przywitała serdecznie wszystkich uczniów, opowiedziała o czekających na nich w szkole nowościach oraz życzyła udanego roku szkolnego. Następnie wszyscy obejrzeliśmy krótki program artystyczny przygotowany przez naszych utalentowanych piątoklasistów. Odbyła się także specjalna uroczystość, podczas której powitaliśmy nowych Trzystkowiczów czyli uczniów klas 1 – dla nich ten dzień był szczególnie wyjątkowy bo przecież to początek ich przygody ze szkołą!

Wszystkim naszym uczniom życzymy fantastycznego roku szkolnego – samych szóstek i wzorowego zachowania! I pamiętajcie – za rok znów będą wakacje 🙂

Fot. M. Stadniczeńko-Wróbel