Brawa dla najlepszych

W środę 21 czerwca tuż przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami i wychowawcami zebrali się na sali gimnastycznej aby złożyć gratulacje uczniom, którzy zdobyli wyróżnienia i nagrody  w różnych konkursach szkolnych, miejskich, regionalnych, wojewódzkich, ogólnopolskich.

Został również rozwiązany całoroczny konkurs dla klas 4-6 „SUPER KLASA”.

Tytuł Super Klasy, puchar oraz czek na 400 zł zdobyła KLASA 4B, drugie miejsce z nagrodą 200 zł zajęła KLASA 6D, trzecie miejsce wywalczyła KLASA 5B, która otrzymała czek na 100 zł. Opiekunowie Samorządu przyznali też nagrodę specjalną dla uczniów KLASY 5C, którzy wykazali się wzorowym noszeniem mundurków przez cały rok szkolny.

Wszystkim uczniom składamy gratulacje i życzymy wielu sukcesów w przyszłym roku szkolnym! A Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród pieniężnych w konkursie „SUPER KLASA”.

fot. M. Stadniczeńko-Wróbel